ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Günalp için Öğrenci Taşımacılığı ayrı bir öneme sahip, özel hizmet ve özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Günalp Turizm, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Günalp Turizm için ulaşım sektörüne yapılan en önemli hizmetlerden biridir.Okul servis araçlarımız da etkin koruma sistemleri, otomatik açılır kapılar, eğitimli hostesler araçlarımızın üstün hizmet ve personel donanımlarından sadece bazılarıdır.

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.
  • Çocuğunuz her sabah belirtilen saatte belirtilen adresten alınır. Okul çıkışında; yolun kapanması ve kazı çalışması gibi olağanüstü haller   dışında mutlaka alındıkları yere bırakılır.
  • Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder.
  • Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.
  • Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.
  • Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.
  • Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermez. Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.
  • Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir.
  • Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye girmesini sağlıyoruz. Öğrencinin alınmaması gibi bir durum söz konusu olmaz.
  • Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi verilir.